Carregando...
EditaisSem categoriaVolens

Czas trwania konkursu

Zwracamy się do wszystkich organizacji polonijnych z Mallet i okolicy z informacją o możliwości pozyskania dofinansowania na realizację niewielkich inicjatyw o charakterze patriotycznym. Czas trwania konkursu jest krótki (29.8 – 7.12 2023 r), natomiast wciąż jest czas na złożenie wniosku on-line (formularz znajdziecie TU).

Dofinansowanie obejmuje tzw. mikroprojekty (do 9 tys. złotych), a konkurs “Wzmacnianie tożsamości i pielęgnowanie kultury brazylijskich Polaków”, którego operatorem jest Fundacja Volens z Polski, z obszaru “Wydarzenia polonijne za granicą”, przeznaczony jest właśnie dla niewielkich organizacji polonijnych, jakich w naszym regionie jest sporo.

Wszystkie informacje można uzyskać mailowo od operatorów projektu.  Zachęcamy wszystkie organizacje z okolicy do spotkania i omówienia wspólnych potrzeb oraz zaplanowania wspólnych inicjatyw – tym bardziej, że czas trwania projektu obejmuje również obchody Święta Niepodległości (11 listopada), które – jak wiadomo – staramy się obchodzić wesoło i hucznie.